Produkty Heraeus Kulzer pre zubné ambulancie


Adhezívne systémy:

Gluma 2Bond

Adhezívny systém 5. generácie založený na technológii nanoplniva. Vytvára excelentnú väzbu ku sklovine aj k dentínu a zabezpečuje optimálny okrajový uzáver. Je to taktiež znecitlivujúci prípravok na ošetrenie citlivých oblastí zubov.

Gluma Self Etch

Adhezívny systém 7. generácie (all in one bonding) Leptanie, priming, bonding a znecitlivenie v jednom kroku.

Odtlačkové hmoty - A silikónové:

Variotime cartridge (cartridge do pištole) 2x50 ml

Korekčná odtlačková hmota s výbornými zatekavými vlastnosťami, použiteľná v širokom spektre indikácií a pri rôznych technikách odtláčania.

Variotime Easy Putty (ručne miešateľný) 2x300ml

Lyžicový tmel A-silikónu - ručne miešateľná verzia. Materiál s dokonalou hydrofíliou a reprodukciou. Jednoduchý pracovný postup s variabilným časovým konceptom spracovania.

Variotime Dynamix (prístrojom miešateľný) 2x380 ml

Strojová verzia A-silikónu Variotime. Materiál s univerzálnym použitím (pre odtlačky koruniek, mostíkov, inleyi, funkčných odtlačkov a na odtláčanie implantátov).

Odtlačkové hmoty - alginátové

Alligat Chroma 1x453g

Alginátová odtlačková hmota, bezprašná, rýchlo tuhnúca s farebnou indikáciou v priebehu tuhnutia. Pri vhodnom ošetrení odtlačku je možné odliať do 24 hodín.

Odtlačkové hmoty - C silikónové

Optosil+Xantopren+Activator

Odtlačkový materiál na báze C-silikónov. Balenie obsahuje: 900ml Optosil Comfort Putty, 140ml Xantropen L Blue, 60ml Activator paste. Kombinuje výhody A- a C-silikónov, umožňuje presnú reprodukciu detailov. Je určený pre všetky druhy odtláčania.

Odtlačkové hmoty - príslušenstvo a pomôcky

Dynamix Speed

Univerzálne miešacie zariadenie odtlačkových hmôt kompatibilné aj pre miešanie odtlačkových hmôt od iných výrobcov.

Pištoľ na kartuše 1:1 a 1:2

Pištoľ vhodná pro všetky kartuše s miešacím pomerom 1:1 a 1:2. Jednoduchá univerzálna pistoľ vhodná pro všetky typy odtlačkových hmôt s miešacím pomerom 1:1 a 1:2

Polymerizačná lampa

RTG filmy

Chirurgia

Výplňové materiály